Disc: 1
1. La Vie pour le Tsar - Acte I : Cavatine et rondo d'Antonida - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux - Teresa Stich Randall
2. La Vie pour le Tsar - Acte VI : Brother, in the darkness - Belgrade Opera Chorus - Nicolai Gedda - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux
3. La Vie pour le Tsar - Acte IV : My poor horse is dead - Belgrade Opera Chorus - Mela Bougarinovitch - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux
4. A Life for the Tsar - Act IV : They begin to guess the truth! (Susanin) - Boris Christoff - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux
5. A Life for the Tsar - Act IV : Not so long ago, at home (Susanin) - Belgrade Opera Chorus - Boris Christoff - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux
6. A Life for the Tsar - Act IV : Death of Susanin - Belgrade Opera Chorus - Boris Christoff - Igor Markevitch - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux
7. Ruslan and Ludmilla (1987 - Remaster): Act 2: Already the hour of my triumph (Farlaf's Rondo) - Feodor Chaliapin/London Symphony Orchestra/Max Steinmann
8. Rusalka: Act 1: You young girls are all alike (Miller's aria) - Feodor Chaliapin/Georgi Pozemkovsky/London Symphony Orchestra/Max Steinmann
9. Rusalka: Act 3: Good morrow, son-in-law (Mad Scene and Death of the Miller) - Feodor Chaliapin/Georgi Pozemkovsky/London Symphony Orchestra/Max Steinmann
10. Prince Igor (2007 Digital Remaster): Prince Galitsky's Aria (Act 1): I hate a dreary life - Boris Christoff/Philharmonia Orchestra/Issay Dobroven
11. Konchakovna's Aria - Jerzy Semkow/Chorus & Orchestra of the National Opera Theatre of Sofia
12. Vladimir's Aria (Prince Igor, Act II) - Todor Todorov/Jerzy Semkow/Orchestra of the National Opera Theatre of Sofia
Disc: 2
1. Prince Igor's Aria (Prince Igor, Act II) - Constantin Chekerliski/Jerzy Semkow/Orchestra of the National Opera Theatre of Sofia
2. Khan Konchak's Aria (Prince Igor) - Boris Christoff/Jerzy Semkow/Philharmonia Orchestra
3. Jaroslavna's Lament (Prince Igor, Act IV) - Julia Wiener/Jerzy Semkov/Orchestra of the National Opera Theatre of Sofia
4. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), PROLOGUE - Scene One: Pravolsl?vnyyel nye umol?m boy?rin! (Shchelkalov) - Jacques Mars/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr?
Cluytens5. Coronation Scene - Martti Talvela/Polish Radio Chorus of Krakow/Jerzy Semkow/Polish National Radio Symphony Orchestra
6. Pimen's Narrative (Boris Godunov, Act I) - Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow/Leonard Mroz
7. Boris Godunov, Scene Two: Kak vo g?rode bylo vo Kaz?ne (Varlaam) - Aage Haugland/Krakow Philharmonic Chorus/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow
8. Boris Godunov - Act II : Song of the Gnat - Issay Dobrowen - Orch National Radiodiffusion F - Lydia Romanova
9. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), ACT 2: Ekh, m?ma m?mushka (Fyodor/Nurse) - Ana Alexieva/Mela Bougarinovitch/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr? Cluytens
10. Boris Godunov, ACT TWO: Dostig ya vyshey vl?sti (Boris) - Martti Talvela/Krakow Philharmonic Chorus/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow
11. Boris Godunov, ACT TWO: P?pinka nash sidy?l s mamk?mi v svetl?tse (Fydor/Boris) - Martti Talvela/Wiera Baniewicz/Krakow Philharmonic Chorus/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy
Semkow12. In the Cathedral of Ulglich - Bohdan Paprocki/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow
13. Boris Godunov: Act 2: Ah! I am suffocating (Clock Scene) - Feodor Chaliapin/London Symphony Orchestra/Max Steinmann
14. Marina's Aria (Boris Godunov, Act III) - Evelyn Lear/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr? Cluytens
15. Boris Godunov - Act III : Marina Rangoni Duet - Kim Borg - Issay Dobrowen - Orch National Radiodiffusion F - Eugenia Zareska
16. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), Scene Two: V p?lnoch ... v sad? ... u font?na (Dimitri) - Dimitr Ouzounov/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr? Cluytens
17. Boris Godunov, Act II - Scene Two: Iezu?t luk?vy kr?pko zhal meny? - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
18. Boris Godunov - Act IV : Shuisky's Evidence - Andr? Bielecki - Choeurs Russes de Paris - Boris Christoff - Issay Dobrowen - Orch National Radiodiffusion F
Disc: 3
1. Boris Godunov, Scene Two: Sanov?tyye boy?re! (Shchelkalov) - Andrzej Hiolski/Krakow Philharmonic Chorus/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow
2. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), ACT 4 - Scene One: Trrr... Zhely?zny kolp?k, zhely?zny kolp?k! (Boys/Simpleton) - Kiril Dulguerov/Chorus of the National Opera of Sofia/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr? Cluyte
3. Boris Godunov, Scene Three!: Ly?ytes, ly?ytes sly?zy g?rkiye (Simpleton) - Paulos Raptis/Krakow Philharmonic Chorus/Polish National Radio Symphony Orchestra/Jerzy Semkow
4. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), Scene Two: Proshch?y, moy syn, umir?yu! (Boris) - Boris Christoff/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du Conservatoire/Andr? Cluytens
5. Boris Godunov (2002 Digital Remaster), Scene Two: Zvon! Pogreb?l'ny zvon! (Boris/People/Fyodor/Church choir/Boyars) - Boris Christoff/Ana Alexieva/Milen Paounov/Chorus of the National Opera of Sofia/Orchestre de la Soci?t? des Concerts du
6. Songs and Dances of Death (orch. Shostakovich) (1995 Digital Remaster): The Feild-Marshal (Vivo - alla guerra) - Galina Vishnevskaya/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
7. Sorochinskaya yarmarka: Zachem ty, serdtse, rysayesh i stonesh? (Gritzko, Act 1) (Der jahrmarkt von Sorotschinski: Mein - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
8. Khovanshchina (2007 Digital Remaster): Dositheus' Aria: 'Here on this spot' (Act 5) - Boris Christoff/Philharmonia Orchestra/Issay Dobroven
9. Eugene Onegin: Pooskai pogibnoo ya (Tatiana's letter scene) (Act 1) - Lucia Popp/M?nchner Rundfunkorchester/Stefan Soltesz
10. Eugene Onegin: Kuda, kuda, kuda vi udalilis - Rolando Villazon/M?nchner Rundfunkorchester/Michel Plasson
11. Eugene Onegin, Act III: Prince Gremin's Aria - "Lyubvi fse vozrast? pokorn?" (Prince Gremin) - Jonathan Lemalu/New Zealand Symphony Orchestra/James Judd
12. Pikovaya dama: Prosti, prelestnoe sozdanye (Hermann, Act 1) (Pique Dame: Verzeihe mir, du himmlisch Wesen; 1996 Digital - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
13. Pikovaya Dama (The Queen of Spades): Uzh polnoch blizitsya (It is close on midnight already) (Act 3) - Lucia Popp/M?nchner Rundfunkorchester/Stefan Soltesz
14. Pikovaya dama: Chto nasha zhizn? Igra! (Hermann, Act 3) (Pique Dame: Das Leben gleicht dem Spiel; 1996 Digital Remaster) - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
15. The Snow Maiden - Incidental Music Op. 12 (1995 Digital Remaster): Lehl's First Song - Galina Vishnevskaya/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
Disc: 4
1. Maiskaya Noch: Solnyshko nizko (Levko, Act 1) (Mainacht: Sonne schon sinket; 1996 Digital Remaster) - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
2. Sadko: Oj ty, t'omnaja dubravushka! (Sadko, Tableau II) (Sadko: Ach, du dunkler, schattenreicher Wald; 1996 Digital Rema - Nicolai Gedda/Belgrade Philharmonic Orchestra/Gika Zdravkovitch
3. Sadko (1995 Digital Remaster): Lullaby of the Sea Princess: Sleep went along the river (Berceuse) - Galina Vishnevskaya/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
4. Sadko: Scene 4: Against the cruel rocks (Song of the Viking Guest) - Feodor Chaliapin/Orchestra/Albert Coates
5. Tsar Berendey's Cavatina (The Snow Maiden, Act II) - Dmitri Smirnov
6. The Tsar's Bride (1995 - Remaster): Marfa's Scene & Aria: In Novgorod - Galina Vishnevskaya/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
7. The Legend of the Invisible City of Kitezh: Prince Yuri's Aria: 'O vain illusion of glory and grandeur' (Act 3) - Boris Christoff/Philharmonia Orchestra/Wilhelm Sch?chter
8. Durch die Ebenen - Romanze des jungen Zigeuners aus "Aleko" [Young Gypsy's Romance] (2013 - Remaster) - Gedda, Nicolai
9. Aleko: Act 2: The moon is high in the sky (Aleko's cavatina) - Feodor Chaliapin/Orchestra/Lawrance Collingwood
10. Voina y Mir (War and Peace): Kakoye prove oni imyeyet (What right have they?) (Scene 3) - Lucia Popp/Stefan Soltesz
11. Ivan the Terrible Op. 116: No.19. Song about the Beaver (Andante assai) - Irina Arkhipova/Anatoly Mokrenko/Boris Morgunov/Ambrosian Chorus/Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
12. Ivan the Terrible Op. 116 (1989 Digital Remaster): No.23: Feodor Basmanov's Song (Allegro moderato) - Irina Arkhipova/Anatoly Mokrenko/Boris Morgunov/Ambrosian Chorus/Philharmonia Orchestra/
Riccardo Muti
13. Oh, I don't feel like sleep (Lady Macbeth of Mtsensk, Act I) - London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich/Galina Vishnevskaya
14. That's what old age means (Lady Macbeth of Mtsensk, Act II) - Dimiter Petkov/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
15. Once a lady friend of mine (Lady Macbeth Mtsensk, Act III) - Robert Tear/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
16. The police were formed (Lady Macbeth of Mtsensk, Act III) - Aage Haugland/Martyn Hill/Oliver Broome/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich/Ambrosian Opera Chorus
17. Lady Macbeth of Mtsensk (2002 Digital Remaster), Act 4, Vieter Akt, Quatri?me Acte, Scene 9, Neunte Szene, Neuvi?me Sc?n - Mstislav Rostropovich/London Philharmonic Orchestra/Galina Vishnevskaya
18. Lady Macbeth of Mtsensk (2002 Digital Remaster), Act 4, Vieter Akt, Quatri?me Acte, Scene 9, Neunte Szene, Neuvi?me Sc?n - Mstislav Rostropovich/London Philharmonic Orchestra/Nicolai Gedda/ Birgit Finnil?
19. We trudge along day after day (Lady Macbeth of Mtsensk, Act IV) - Alexander Malta/Ambrosian Opera Chorus/London Philharmonic Orchestra/Mstislav Rostropovich
Disc: 5
1. I look over the bare fields (A Life for the Tsar, Act 1) - Marie Michailova
2. Ah, not to me, poor wretch (A Life for the Tsar, Act IV) - Eugenia Zbrujeva/Orchestra
3. They guess the truth (A Life for the Tsar) - Vladimir Kastorsky
4. Ruslan and Ludmilla (Act III) O my Ratmir! - Marianne Tcherkasskaya
5. I shall don my robe of byssus (Judith) - Natalia Yuzhina
6. On desire's soft, fleeting wing (The Demon) - Andrei Labinsky
7. In the quiet of the night (The Demon) - Koshetz, Nina
8. Accursed world (The Demon) - Joachim Tartakov
9. Epithalamium (Nero) - Nicolai Shevelev
10. The sun was shining brightly (Prisoner of the Caucasus) - Ivan Grizounov
11. O give me oblivion (Doubrovsky) - Dimitri Smirnov/Orchestra
12. I swear before God and thee (The Opritchnik) - Nicolai Figner
13. In your house (Eugene Onegin, Act II) - Dmitri Smirnov
14. Lenski's Aria (Eugene Onegin, Act II) - Leonid Sobinov
15. Farewell to the forests (The Maid of Orleans, Act I) - Vera Petrova-Zvanceva
16. It is midnight (The Queen of Spades, Act III) - Medea Mei-Figner
17. Why have I not known this before? (Iolanthe, Act I) - Lydia Lipkowska
18. My Lord, if I offend (Iolanthe) - Lev Sibiriakov/Orchestra
19. Gathering berries (The Snow Maiden, Prologue) - Antonina Nezhdanova
20. How painful it feels (The Snow Maiden, Act I) - Lydia Lipkovska
21. Tsar Berendey's Cavatina (The Snow Maiden, Act III) - Leonid Sobinov
22. Hymn to the Sun (The Golden Cockerel, Act 2) - Antonina Nezhdanova/Orchestra
23. Flowers were blooming (Dobrynia Nikitich) - Leonid Sobinov/Orchestra
Цена за доставка:
1. Цената за доставка е 4,00 лв. и не зависи от броя на поръчаните артикули.
2. Цената за доставка е еднаква за всички населени места на територията на страната.
3. Цената за доставка се калкулира автоматично преди да завършите поръчката си.
4. Ако общата стойност на поръчаните артикули е по-голяма от 49,90 лв. цена за доставка не се калкулира (безплатна доставка).
Срок за доставка:
1. Срока за доставка на поръчки направени до 15 ч. е 1 (един) работен ден. За някои по-малки населени места, който се обслужват по график на куриерската фирма, срока за доставка е от 2 (два) до 5 (пет) работни дни.
2. Поръчки направени след 15 ч. в работен ден или в събота, неделя и официални празници се обработват и изпращат на следващия работен ден.
3. Доставки се извършват от куриер в работни дни в часовия диапазон между 9.00 и 17.00 ч.
4. Доставки НЕ се извършват в събота, неделя и официални празници.
5. Доставките се извършват до посочен от Потребителя точен адрес или до офис на куриерска фирма Speedy.
6. При избран от Потребителя начин на плащане „Наложен платеж“, когато получавате пратката си дължите посочената сума на Наложения платеж.
7. При избран от Потребителя начин на плащане „Банков превод“ или „Плащане с дебитна или кредитна карта“, срока за доставка почва да тече след като се уверим, че плащането е извършено. В този случай не дължите сума на куриера при доставка.
Полетата отбелязани със звезда "*" са задължителни за попълване!